Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Podpora

Radi by ste sa dozvedeli viac o SIDS alebo prečo vaše bábätko zle spí? Môžete si prezrieť náš slovník aj časté otázky, opýtať sa detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej alebo sa inšpirovať z názorov iných rodičov a lekárov. Takisto vás radi uvidíme na kurzoch prvej pomoci.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Pred kontaktovaním našej zákazníckej linky si, prosím, prečítajte časté otázky – väčšina ich už bola zodpovedaná.

Názory rodičov a lekárov

Prečítajte si, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny a aký názor majú na používanie monitoru lekári.

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou.

Kurz prvej pomoci

Na kurze prvej pomoci sa zoznámite s teoretickou aj praktickou časťou starostlivosti o dieťa so zameraním na poskytnutie prvej pomoci.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám