Blog

Zaujímavé články aj praktické rady týkajúce sa tehotenstva, zdravia aj starostlivosti o najmenších.

fotkasmiminkem

Nanny vás dokáže varovať včas

Aj keď je okolo témy SIDS stále veľa otáznikov, niektoré príbehy vedia mať aj šťastné konce. Svoje o tom vie aj pani Alex, ktorá sa s nami podelila o svoje skúsenosti. Nanny zachránila život jej milovaného synčeka už trikrát. Budúci rodičia dostali monitor dychu Nanny na Vianoce od rodičov a dnes ho považujú za základnú výbavu bábätka.

blog-kde-vse-hlida-nanny.jpg

Pravidlá bezpečného monitorovania

Pred každou inštaláciou Nanny je potrebné vykonať test funkčnosti. Zvlášť veľká opatrnosť je potrebná, ak chcete Nanny použiť inde ako v detskej alebo dojčenskej postieľke.

05.08.2020 Nákupný radca
cp1_1190_web.jpg

Kde všade Vám pomôže monitor dychu

Po návrate domov z pôrodnice má väčšina rodičov pre bábätko pripravenú klasickú postieľku. Lenže máloktorý drobček v nej strávi 24 hodín denne. Pri bežnom chode domácnosti, kedy sa často pohybujete po celom byte alebo dome, je praktickejšie mať bábätko na dohľad a zabezpečiť mu viac bezpečných "odpočívadiel". V ktorých z nich môžete bez problémov používať monitor dychu Nanny, ktorý spoľahlivo postráži spánok vášho bábätka? A aké zásady dodržiavať, aby monitor fungoval bezchybne?

24.07.2020 Nákupný radca
moznosti-mediciny.jpg

Ako pomáha medicína s riešením neplodnosti

Pokiaľ sa už nejaký čas snažíte otehotnieť, asi sa pýtate, aké kroky vám cestu k vytúženému bábätku uľahčia. Ak skúšate všetko možné od úpravy jedálneho lístka až po celkovú zmenu životného štýlu a na tehotenskom teste stále nie sú dve čiarky, nie je od veci zistiť, ako vám môže vo vašom snažení pomôcť dnešná medicína. Tu je základný prehľad najčastejších metód a postupov.
 

24.03.2020 Svet ženy
fallon-michael-2lg36hsfaww-unsplash.jpg

Máme dvojčatá

Čaká vás o deväť mesiacov dvojnásobná radosť? A už viete, ako dvoch malých drobčekov uložíte? Poradíme vám, čo všetko si musíte pripraviť hneď dvakrát a z čoho vám, naopak, bude stačiť len jeden kus. Prečítajte si to v nasledujúcom článku. 

24.03.2020 Nákupný radca
BLOG_syndrom vyhoreni.jpg

Keď si materskú neužívate…

O tehotenstve a materstve sa hovorí, že je to najkrajšie obdobie v živote ženy. Lenže realita je niekedy úplne iná. Aj keď ste sa na vášho drobčeka tešili najviac na svete, automaticky to neznamená, že na materskej dovolenke budete tá najšťastnejšia bytosť na svete.

30.10.2019 Svet ženy
blog-zoubky.jpg

Prvé zúbky

Prvé zúbky sa začínajú tlačiť okolo šiesteho mesiaca. A okolo tretieho roku sú už všetky „mliečňaky“ na svete. Deti majú v tomto veku celkovo 20 dočasných zúbkov, v hornej aj spodnej čeľusti sú vždy 4 rezáky, 2 očné zuby, 4 stoličky. A čo vás čaká pred tým, než sa váš smejko zazubí?

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám