Blog

Zaujímavé články aj praktické rady týkajúce sa tehotenstva, zdravia aj starostlivosti o najmenších.

fallon-michael-2lg36hsfaww-unsplash.jpg

Máme dvojčatá

Čaká vás o deväť mesiacov dvojnásobná radosť? A už viete, ako dvoch malých drobčekov uložíte? Poradíme vám, čo všetko si musíte pripraviť hneď dvakrát a z čoho vám, naopak, bude stačiť len jeden kus. Prečítajte si to v nasledujúcom článku. 

24.03.2020 Nákupný radca
BLOG_syndrom vyhoreni.jpg

Keď si materskú neužívate…

O tehotenstve a materstve sa hovorí, že je to najkrajšie obdobie v živote ženy. Lenže realita je niekedy úplne iná. Aj keď ste sa na vášho drobčeka tešili najviac na svete, automaticky to neznamená, že na materskej dovolenke budete tá najšťastnejšia bytosť na svete.

30.10.2019 Svet ženy
blog-zoubky.jpg

Prvé zúbky

Prvé zúbky sa začínajú tlačiť okolo šiesteho mesiaca. A okolo tretieho roku sú už všetky „mliečňaky“ na svete. Deti majú v tomto veku celkovo 20 dočasných zúbkov, v hornej aj spodnej čeľusti sú vždy 4 rezáky, 2 očné zuby, 4 stoličky. A čo vás čaká pred tým, než sa váš smejko zazubí?

blog-nedari-se-otehotnet.jpg

Keď sa nedarí otehotnieť

Problémy s početím nejsou dnes bohužel nijak výjimečné. Podle statistik trápí až čtvrtinu partnerských nebo manželských párů. Příčin může být celá řada, odborníci se ale shodují, že při snažení se o miminko hraje významnou roli psychická pohoda.

01.07.2019 Svet ženy
blog-sport a relax

Šport a relax v tehotenstve

Tehotenstvo je síce iný stav, ale nie je to choroba. Takže zahadzovať tretry a permanentku do fitka po tom, ako dostanete tehotenský preukaz, hneď nemusíte. Ale predsa len sa vyplatí dodržať pár základných pravidiel.

blog-nejcastejsi-nemoci.jpg

Najčastejšie detské choroby v prvom roku

U detí sa imunita buduje postupne do približne 6 až 8 rokov veku. Neprekvapí preto, že počas prvých rokov si deti „odbijú“ pekný rad chorôb. Niektoré rýchlo odznejú, iné ich niekedy poriadne potrápia. S akým ochorením sa s veľkou pravdepodobnosťou stretne vaše bábätko už počas prvého roku života? Pýtali sme sa detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

blog-prohlidky v tehotenstvi

Lekárske prehliadky v tehotenstve

Na úplne prvé tehotenské vyšetrenie sa objednajte ku gynekológovi hneď, ako uvidíte dve čiarky na tehotenskom teste. Lekár počas neho potvrdí tehotenstvo, preverí, či je všetko tak, ako má byť, a vypočíta aj predpokladaný termín pôrodu. Na ďalšiu kontrolu vás objedná približne do štyroch týždňov.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám