Nákupný radca

Ako správne nainštalovať monitor dychu a kde všade sa naň môžete spoľahnúť? Prečítajte si praktické rady, ktoré oceníte pri každodennom používaní Nanny.

blog-kde-vse-hlida-nanny.jpg

Pravidlá bezpečného monitorovania

Pred každou inštaláciou Nanny je potrebné vykonať test funkčnosti. Zvlášť veľká opatrnosť je potrebná, ak chcete Nanny použiť inde ako v detskej alebo dojčenskej postieľke.

05.08.2020 Nákupný radca
cp1_1190_web.jpg

Kde všade Vám pomôže monitor dychu

Po návrate domov z pôrodnice má väčšina rodičov pre bábätko pripravenú klasickú postieľku. Lenže máloktorý drobček v nej strávi 24 hodín denne. Pri bežnom chode domácnosti, kedy sa často pohybujete po celom byte alebo dome, je praktickejšie mať bábätko na dohľad a zabezpečiť mu viac bezpečných "odpočívadiel". V ktorých z nich môžete bez problémov používať monitor dychu Nanny, ktorý spoľahlivo postráži spánok vášho bábätka? A aké zásady dodržiavať, aby monitor fungoval bezchybne?

24.07.2020 Nákupný radca
fallon-michael-2lg36hsfaww-unsplash.jpg

Máme dvojčatá

Čaká vás o deväť mesiacov dvojnásobná radosť? A už viete, ako dvoch malých drobčekov uložíte? Poradíme vám, čo všetko si musíte pripraviť hneď dvakrát a z čoho vám, naopak, bude stačiť len jeden kus. Prečítajte si to v nasledujúcom článku. 

24.03.2020 Nákupný radca
blog-jak používat Nanny-1

Ako správne používať monitor dychu Nanny

Inštalácia Nanny je ľahká, rýchla a zvládne ju naozaj každý. Vďaka tomu v priebehu chvíľky pripravíte pre vaše bábätko bezpečné miesto na spánok a odpočinok. Aby pre vás bolo rovnako jednoduché aj každodenné používanie monitoru dychu, prinášame vám niekoľko praktických tipov.

20.05.2019 Nákupný radca
postylka+nanny

Ako sa o Nanny správne starať

Nanny je veľmi nenáročná pomocníčka. Základom je jej správna inštalácia (viac sa dočítate tu). Žiadna ďalšia špeciálna údržba potom nie je potrebná. Napriek tomu tu pre vás máme dva tipy, ktoré vám vzájomnú spoluprácu uľahčia, Nanny zaistia dlhú životnosť a vám pokojný spánok.

11.04.2019 Nákupný radca

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám