Ako sa o Nanny správne starať

11.04.2019 Nákupný radca

Nanny je veľmi nenáročná pomocníčka. Základom je jej správna inštalácia (viac sa dočítate tu). Žiadna ďalšia špeciálna údržba potom nie je potrebná. Napriek tomu tu pre vás máme dva tipy, ktoré vám vzájomnú spoluprácu uľahčia, Nanny zaistia dlhú životnosť a vám pokojný spánok.

postylka+nanny

Batérie

Batérie dostanete v balíčku spolu s Nanny a obvykle ich nemusíte za celý čas meniť. Vydržia totiž naozaj dlho. Keby však Nanny po čase signalizovala, že sú vybité, kúpte dve klasické alkalické ceruzkové batérie typu AA. Nabíjacie baterky nie sú do Nanny vhodné. Majú nižšie napätie a Nanny by si kvôli tomu mohla myslieť, že sú vybité.

Podložka

Vďaka špeciálnej fólii, ktorá chráni citlivý senzor snímacej dosky pred nečistotami, podložka nepotrebuje žiadnu zvláštnu starostlivosť. Z času na čas iba skontrolujte, či sa medzi podložkou a matracom nezráža vlhkosť. Matrac občas vyvetrajte alebo ho v postieľke otočte. Buď ho môžete obrátiť hornou stranou k roštu, alebo ho otočiť tak, že časť, kde má bábätko obvykle hlavičku, dáte k „nohám“.

Pokiaľ sa podložka ušpiní, vyčistite ju mierne navlhčenou handričkou alebo antibakteriálnym obrúskom, ktorý je súčasťou balenia. Aj napriek tomu, že je snímacia doska zaliata v špeciálnej fólii, ktorá zabraňuje preniknutiu vlhkosti do konštrukcie dosky, neumývajte ju pod sprchou alebo na ňu nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.

Záručný servis

Keby napriek tomu nebolo v dvojročnej záručnej lehote niečo v poriadku, zadarmo vám Nanny opravíme alebo vymeníme. Podložky staršie ako dva roky už nie je možné servisovať, pretože senzor stráca svoju citlivosť. Pokiaľ chcete monitor ďalej používať, odporúčame nákup novej podložky.

Chcem kontaktovať Nanny

Napíšte nám

*

*

*Položky označené hviezdičkou * sú povinné.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení.

Zdieľať článok

Aký je váš názor na "Ako sa o Nanny správne starať"?

Napísať názor

*

*

*

Polia označené * sú povinné

Ďalší článok

Zo slovníka pojmov

B

Batérie

Batérie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle ich nemusíte meniť, pretože vydržia naozaj dlho… viac...

Opýtali ste sa lekárky

Dychanie

Dobry den,mam 2r. synceka a uz 3krat prestal dychat. Este to nemame dodiagnostikovane,tak dovod… viac...

Prečítajte si ďalšie články

Nákupný radca

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám