Ušetrite 30 EUR pri nákupe monitoru dychu

23.09.2021 Nákupný radca

Vedeli ste, že cestu k monitoru dychu Nanny Vám môže skrátiť Zdravotná poisťovňa Union? Rodičom ponúkajú zapožičanie aj príspevok. Podmienkou je, že bábätko a jeden z rodičov sú ich poistencami.  

pojistovna-ig-slovensko.jpg

Príspevok 30 EUR na nákup monitoru dychu Nanny – ako ho získať? 

Zakúpte si Nanny monitor dychu. Zo stránky poisťovne Union si stiahnite a vyplňte Žiadosť o úhradu príspevku na zakúpený monitor dychu pre bábätká. K žiadosti priložte faktúru a doklad o úhrade za monitor, na ktorom je uvedený názov výrobku, dátum kúpy a uhradená cena a doručte ju osobne alebo poštou na kontaktné miesto poisťovne Union. Po spracovaní žiadosti dostanete príspevok na zadaný účet. 

Aby to bolo jednoduchšie 

Poisťovňa vyžaduje, aby bola faktúra vystavená priamo na rodiča, ktorý nárok na príspevok uplatňuje. Spätne už doklad upravovať nie je možné. Pri nákupe Nanny na našom webe Vás na to upozorníme v poslednom kroku objednávky. Po zaplatení si nákupný doklad dobre uschovajte. Faktúru k Nanny posielame štandardne v balíku, a po novom taktiež e-mailom.  

Pri dobierke dnes väčšina kuriérov potvrdenie o platbe nevystaví. Akonáhle však peniaze dorazia na náš účet, my Vám automaticky zašleme aj potvrdenie o platbe, ktoré potrebujete k žiadosti v poisťovni. Potvrdenie dorazí na Váš email o 2 až 14 dní po doručení objednávky – záleží, či ste u nás platili kartou, alebo na dobierku. Odporúčame bezhotovostnú platbu kartou vopred, pre rýchlejšie dokladovanie. 

Pozor na zapožičanie monitora 
 
Pretože sa Nanny stará o Váš najväčší poklad, chceme mať istotu, že od nás máte produkt v 100%nej kvalite. Preto neexistuje oficiálna možnosť si Nanny požičať. Ani v pôrodniciach. Striedanie majiteľov totiž nesie riziko nešetrného zaobchádzania a možnú následnú stratu citlivosti. Preto neodporúčame ani nákup z druhej ruky. 

"Dosť často sa stretávam a riešim so zákazníkmi, že si kúpia Nanny z druhej ruky alebo si ju vypožičajú od kamarátky a vo chvíli, keď ju začnú používať, tak zistia, že nefunguje.  

Je mi tých mamičiek dosť ľúto, pretože v ten moment sú bez monitora a aj keď máme doručenie do druhého dňa, tak tuším, že tú noc nebudú mať kľudný spánok". 

Lenka Feiferová, referent predaja Nanny

Konkrétne podmienky čerpania príspevku sa dozviete na stránke poisťovne Union. V prípade akýchkoľvek otázok o Nanny nám zavolajte na našu Zákaznícku linku alebo zanechajte otázku na našom webe. 

Zdieľať článok

Ďalší článok

Zo slovníka pojmov

B

Batérie

Batérie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle ich nemusíte meniť, pretože vydržia naozaj dlho… viac...

Opýtali ste sa lekárky

Dobry den, chcela by som sa Vas spytat otazocku. Moja dcerka 18m ma problem so stolicou. Raz mala… viac...

Prečítajte si ďalšie články

Nákupný radca

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám