Sprievodca tehotenstvom

Deväť mesiacov, ktoré vám zmenia život. Na čo sa pripraviť a čomu sa radšej vyhnúť? Krok za krokom vás prevedieme celým tehotenstvom a odpovieme na všetky otázky.

blog-prohlidky v tehotenstvi

Lekárske prehliadky v tehotenstve

Na úplne prvé tehotenské vyšetrenie sa objednajte ku gynekológovi hneď, ako uvidíte dve čiarky na tehotenskom teste. Lekár počas neho potvrdí tehotenstvo, preverí, či je všetko tak, ako má byť, a vypočíta aj predpokladaný termín pôrodu. Na ďalšiu kontrolu vás objedná približne do štyroch týždňov.

blog-na co nebude cas

Na čo po pôrode nebude čas

Ako nastávajúca mamička už asi tušíte, že niekoľko týždňov alebo skôr mesiacov po narodení bábätka sa bude všetko točiť okolo neho. Ponúkame vám niekoľko tipov, čo vyskúšať alebo zažiť ešte pred tým, ako vám svet od základov zmení láska vášho života.

blog-zdrava-strava.jpg

Zdravá strava v tehotenstve

Správne stravovanie sa v tehotenstve vyplatí nepodceniť. Všetko, čo jete, totiž ovplyvní vývoj vášho bábätka. Čo by vo vyváženom jedálnom lístku nastávajúcej mamičky nemalo chýbať a čomu je lepšie sa, naopak, vyhnúť?

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám