Starostlivosť o najmenších

Tipy a triky, ako sa správne starať o bábätko. Od prvej chvíle, keď váš poklad držíte v náručí, až po samostatné krôčiky.

blog-rozdil-chlapecek-holcicka.jpg

Rozdiel v starostlivosti chlapček vs. dievčatko

Ako novopečená mamička máte možno obavy, či sa budete vedieť správne starať o ten malý uzlíček, ktorý ste si práve priniesli z pôrodnice. Alebo na vás možno doma čaká starší braček a vy mu z pôrodnice nesiete sestričku a zaujíma vás, či sa starostlivosť o chlapčeka alebo dievčatko líši.

blog-prikrmy.jpg

Prvé príkrmy

O príkrmoch sa toho na internete dočítate veľa. Občas sa informácie líšia, niekedy sú dokonca protichodné. Vyznať sa v zavádzaní príkrmov preto niekedy vyzerá ťažšie, ako to skutočne je.

blog-kolika.jpg

Kolika

Inokedy usmievavé a pohodové bábätko je zrazu ako vymenené, napína nožičky, červená v tvári a hlavne vytrvalo plače alebo dokonca kričí a nedá sa utíšiť. Obrázok, ktorý veľmi dobre poznajú rodičia bábätiek s kolikou. Čo to presne je a ako proti nej bojovať?

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám