Svet ženy

Aké to je byť mamou a partnerkou zároveň? A ako pritom nestratiť sama seba? O citlivých témach, ktoré vás zaujímajú, otvorene a na rovinu.

BLOG_syndrom vyhoreni.jpg

Keď si materskú neužívate…

O tehotenstve a materstve sa hovorí, že je to najkrajšie obdobie v živote ženy. Lenže realita je niekedy úplne iná. Aj keď ste sa na vášho drobčeka tešili najviac na svete, automaticky to neznamená, že na materskej dovolenke budete tá najšťastnejšia bytosť na svete.

30.10.2019 Svet ženy
blog-nedari-se-otehotnet.jpg

Keď sa nedarí otehotnieť

Problémy s početím nejsou dnes bohužel nijak výjimečné. Podle statistik trápí až čtvrtinu partnerských nebo manželských párů. Příčin může být celá řada, odborníci se ale shodují, že při snažení se o miminko hraje významnou roli psychická pohoda.

01.07.2019 Svet ženy
blog-partner-u-porodu.jpg

Partner pri pôrode – áno, či nie?

Veľká časť dnešných mamičiek sa narodila ešte v čase, keď oteckovia o prítomnosti na pôrodnej sále mohli len snívať. Časy sa však menia, a tak je dnes situácia úplne iná. Väčšina oteckov je priamo pri tom, keď im na svet prichádza potomok. Ak práve zvažujete, či by mal byť pri pôrode aj váš partner, sú nasledujúce riadky práve pre vás.

30.05.2019 Svet ženy
blog-spanek.jpg

Spánok, čo to je?

Už ste asi niekde započuli, že pred narodením bábätka máte využiť každú voľnú chvíľku na odpočinok a spánok. Ani na jedno totiž po pôrode nebude čas. Pokiaľ už ste novopečení rodičia, dáte týmto radám najskôr za pravdu. Kvôli častému nočnému vstávaniu k malému bábätku toho veľa nenaspíte.

16.05.2019 Svet ženy
blog-zmena-vztah.jpg

Ako bábätko zmení váš partnerský život

Doteraz ste boli dvaja. Za chvíľočku sa však vaša rodina rozrastie o ďalšieho, v prvých mesiacoch časovo veľmi náročného člena. Nová situácia prinesie nové rozloženie úloh, pozornosti, starostlivosti a najskôr vás aj zozačiatku vychýli z partnerskej rovnováhy. Na čo sa pripraviť a ako s tým všetkým naložiť, aby ste zas čoskoro našli balans?

25.04.2019 Svet ženy
blog-hormony.jpg

Hormonálny tehotenský kokteil a čo od neho čakať

Nie nadarmo sa tehotenstvu hovorí iný stav. Iné je úplne všetko a čakajú vás zmeny nielen fyzické, ale aj psychické. Môžu za to hormóny, ktoré majú za úlohu zaistiť správny vývoj bábätka a pripraviť vás na pôrod a rolu mamičky. Čo počas týchto deviatich mesiacov môžete čakať?

04.04.2019 Svet ženy

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám