Ako sa Nanny líšia od ostatných monitorov dychu?

Monitor dychu Nanny je certifikovaná zdravotnícka pomôcka. To znamená, že spĺňa veľmi prísne požiadavky a používa sa aj v pôrodniciach.

Nanny vyrába v Českej republike firma JABLOTRON, ktorá je známa svojimi špičkovými alarmami. Pri výrobe monitorov dychu používame najmodernejšie technológie a každý kus starostlivo testujeme.

Snímacia podložka je so svojimi rozmermi 305 × 500 × 15 milimetrov najväčšia na trhu. Vďaka tomu vám do postieľky stačí len jedna podložka a nemusíte ich napájať viac. Pokiaľ bábätko často spinká ešte na ďalšom mieste, môžete si dokúpiť náhradnú podložku.

Monitor dychu má veľmi nízku spotrebu energie, preto nie je obvykle nutné počas používania meniť batérie.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám