Akú vyžaduje monitor dychu údržbu?

Žiadna špeciálna údržba okrem prípadnej výmeny batérií nie je potrebná. Z času na čas iba skontrolujte, či sa medzi podložkou a matracom nezráža vlhkosť. Odporúčame dať občas matrac vyvetrať alebo ho v postieľke otočiť. Matrac môžete otočiť tak, že časť, kde má bábätko obvykle hlavičku, dáte k „nohám“. Alebo skúste matrac obrátiť hornou stranou k roštu.

Ak sa podložka zašpiní, vyčistite ju mierne navlhčenou handrou alebo antibakteriálnym obrúskom, ktorý je súčasťou balenia. Rozhodne podložku neumývajte pod sprchou alebo na ňu nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám