Je možné kúpiť Nanny z druhej ruky?

Pokiaľ je snímacia podložka staršia než dva roky, nekupujte ju. Po tomto čase môže kvôli opotrebeniu alebo nesprávnemu zaobchádzaniu senzor stratiť svoju citlivosť a podložka by sa nemala ďalej používať. Podložku nie je možné kalibrovať.

Opatrnosť sa vyplatí aj pri nákupe Nanny mladšej ako dva roky. Nikdy neviete, ako sa pôvodní majitelia k výrobku správali. Ak im napríklad podložka spadla na zem, mohol sa senzor poškodiť.

Ak predsa len máte staršiu Nanny, monitorovaciu jednotku môžete ďalej používať, ale dokúpte si k nej novú podložku. Keď všetko zapojíte do zostavy, vložte nové batérie. Ak jednotka pípne a prebliknú všetky diódy, je v poriadku a môžete ju používať.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám