Je používanie monitora dychu Nanny bezpečné?

Nanny je certifikovaná zdravotnícka pomôcka. Jej výroba a predaj sa riadia smernicou Európskej rady 93/42 EHS.

O kontrolu sa v oblasti zdravotníckych pomôcok stará Ministerstvo zdravotníctva ČR a Štátny ústav pre kontrolu liečiv, v ktorého registri je monitor dychu zalistovaný. Každý rok odborníci v nezávislom audite kontrolujú, či Nanny stále spĺňa kritériá pre zdravotnícke pomôcky.

Na trhu je v ponuke aj mnoho monitorov dychu, ktoré nie sú certifikovanými zdravotníckymi pomôckami. Ich hlavnou nevýhodou je to, že funkciu monitorovania dychu deklarujú iba ako doplnkovú a pri testovaní a distribúcii nemusia spĺňať také prísne pravidlá ako Nanny.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám