Koľko stojí oprava monitora dychu Nanny a ako dlho trvá?

Všetky záručné aj pozáručné opravy vykonávame zadarmo. Vaším jediným nákladom tak bude poštovné do Českej republiky alebo cesta k Vášmu predajcovi. Opravený monitor odošleme späť k Vám na naše náklady alebo do predajne. Ak by sa ukázalo, že chyba bola na našej strane a monitor je ešte v 2-ročnej záruke, náklady na zaslanie balíčka k nám Vám spätne uhradíme.

Opravovať možno iba kontrolnú jednotku. Snímacia podložka má životnosť 2 roky, potom je potrebné zakúpiť novú. Ak sa prejaví závada na podložke počas exspirácie, zadarmo Vám ju vymeníme.

Oprava monitoru dychu trvá zvyčajne jeden týždeň.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám