Môžeme Nanny používať v kočíku, kolíske alebo v koši?

Monitor dychu používajte iba v situácii, keď kočík nie je v pohybe a nikto sa ho nedotýka. Pokiaľ napríklad spí bábätko v kočíku, ktorý stojí na chodbe, je všetko v poriadku.

Monitor dychu používajte len na pokojných miestach, kde nefúka vietor. Keby stál kočík napríklad na balkóne, citlivý senzor by mohol zachytiť mierne otrasy spôsobené vetrom a prístroj by tak nemusel zistiť, že dieťatko prestalo dýchať.

Preto je vždy dôležité monitor dychu otestovať. Zapnite ho v postieľke, ale bábätko do nej zatiaľ nedávajte. Keď po dvadsiatich sekundách spustí Nanny alarm, máte istotu, že nikde blízko nie je zdroj rušivých vibrácií.

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám