Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Kurzy prvej pomoci

Na kurze prvej pomoci sa zoznámite s teoretickou aj praktickou časťou starostlivosti o dieťa so zameraním na poskytnutie prvej pomoci v prípade SIDS, infekčných ochorení, kŕčov pri teplote, alergických reakcií, popálenín a mnohých ďalších.

Informujte ma o vypísaní nových termínov kurzov prvej pomoci

Ako ozivit dieta. Ako zistit priznaky roznych chorob u deti a hlavne ako ich riesit.Nemam ziadne pripomienky. Kurz sa mi velmi pacil a vela ma toho naucil. Mozem to len odporucit vsetkym rodicom.

Gabriela, Bratislava

Kurz sa mi páčil, predčil moje očakávania, úprimne by mal byť zaradený ako možnosť ho absolvovať v rámci poradne v každej nemocnici . SUPER! a tie autentické "vsuvky" nemali chybu :) Ďakujeme.

Lukáš, Bratislava

Kurz bol absolútne bezchybný , všetko bolo krásne konkrétne a kurzisti si mohli všetko dostatočne vyskúšať a natrénovať. Veľmi poučný, konkrétny obsah. A ešte darček, certifikát a taktiež materiály- krásne, ďakujeme. Na záver by som Vám chcela veľmi pekne poďakovať, že sa kurzy rozšírili aj na Slovensko a sama Vám budem robiť veľmi pozitívnu reklamu, nakoľko kvalitné veci treba rozširovať a podporovať..

Ivana, Holíč

Resuscitacia kojencov bola nová a prínosné bolo a bude úplne všetko. Cítim sa trošku pripravenejšia. Myslim, že šikovné dámy povedali všetko.

Patrícia, Holice

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám