Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Martina

Ranný kašeľ

10.04.2021 13:46

Dobrý deň, potrebovala by som sa opýtať moja dcéra má 2 roky aj 3 mesiace a mesiac stále kašle ráno len kašeľ ma taky že sem tam vykasliava hlieny a niekedy nevykašle nič . Riešili sme to aj s pani doktorkou ale tá nám dala len mucosolvan a fenistil no po 10 dňoch to bolo stále to isté. Kašle má len ráno maximálne do 10. Každý deň, dýcha čisto teploty nemá nádchu Nemá. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď .

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Ranný kašeľ

11.04.2021 20:59

Dobrý den, může jít i o projevy alergie, je možné nabrat specifické IgE protilátky cestou PLDD a event. se objednat na alergologii.

Lucia

08.04.2021 07:01

Dobry den s cim mozu suvisiet teploty dcerka ma 6 mesiacov a uz nas trapia teploty 4 dni boli sme na pohotovosti ze jej nic nie . Moc ma v poriadku CRP test vysiel nizky . Alebo ake vysetrenie este urobit ak budu teploty pretrvavat.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

11.04.2021 20:56

Dobrý den, pokud by teploty stále přetrvávaly, tak určitě ihned zítra vyšetření u PLDD včetně dalšího CRP a nechat provést i rentgen plic k vyloučení zápalu plic, popř. zopakovat vyšetření moči. Event. vyšetření na Covid 19, popř. pokud dcera Covid prodělala, tak specifické odběry k vyloučení PIMS.

Jana

Enterococcus faecalis

05.03.2021 17:54

Dobrý deň, chcem sa opýtať, máme doma 2 mesačne bábätko, už asi mesiac nás trápia hlieny, ktorých sa nemôžeme zbaviť. Už druhýkrát sme mali boľavé uška. Po pôrode pri výtere z uška vyšiel nález Enterococcus faecalis, no žiadne ATB sme nedostali. Môže to mať súvislosť so súčasným pretrvávajúcim stavom? Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Enterococcus faecalis

10.03.2021 22:31

Dobrý den, některé děti bohužel trpí na hleny a záněty středouší více než jiné, ale velmi pravděpodobně to nemá souvislost s kultivací Enterokoka z ucha při porodu.

Žaneta Kováčová

Horucka

24.02.2021 18:36

Dobrý pri akej teplote môžem podať čipku .. dcéraa má 6 mesiacov

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Horucka

25.02.2021 09:21

Dobrý den, pokud měříte teplotu rektálně(v zadečku), tak při teplotě nad 38,0st.C po odečtu.(Tzn. to, co Vám naměří teploměr a od toho odečtete 0,5st.C - např. teploměr Vám naměří 38,5, odečtete 0,5 st.C, vyjde Vám 38st.C).

Veronika Múdra

Uhryznutie psom

18.02.2021 19:15

Moje 19 mesačné dieťa pohrýzol pes do pery, možno ani nie pohrýzol ale poskriabal so zubami. Ma tam malú červenú ranku. Umyli sme to s vodou a vydenzifikovali. Ako máme ďalej postupovať? Pes je vraj očkovany, nehrozí nič nasemu dieťatku? Ďakujem za odpoveď

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Uhryznutie psom

19.02.2021 09:18

Dobrý den, doporučuji co nejdříve navštívit chirurgii, aby dítě viděl chirurg a rozhodl o dalším postupu dle charakteru rány. Je možné, že bude nutno nasadit antibiotika vzhledem k možnosti rozvoje infekce. Je důležité, aby měla dcera všechna řádná očkování. Pokud nemá, je třeba ji co nejdříve naočkovat, hlavně proti tetanu. Ohledně psa,pokud je řádně očkovaný, neměl by být problém, pokud ale máte jakékoli pochybnosti ohledně očkování psa, je lepší ho nechat vyšetřit na veterině.

1 2 3 4 6 7

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám