Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Andrea

Decera

26.11.2021 21:15

Dobrý večer chcem sa spýtať mala si udrela hlavu a išla jej trocha krv s ustociek nemusím sa báť ?

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Decera

01.12.2021 15:13

Dobrý den, je možné, že se kousla do rtu při pádu/ nárazu, zkontrolujte dutinu ústní. Pokud by se opakovalo, nebo by se objevily jiné příznaky, nechte dceru vyšetřit lékařem.

kristina svrckova

24.11.2021 22:19

dobrý den chcem sa spytat ked malicka zjedla môj vlas a nasla som jej ho v stolici, kusok bol odtrhnuty a dalsia cast vlasu jej stale visi zo zadku, snazila som sa jej ho vytiahnut, je to problem?..Mám počkať na jej dalsiu stolicu alebo ist k lekarovi aby to vytiahol?.d.akujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

01.12.2021 15:11

Dobrý den, většinou vyjde s další stolicí. Není to problém.

Tatiana

Stolica

24.11.2021 08:13

Dobrý deň, malý má 7 týždňov krmim ho HiPP combiotic a dnes ráno som mu našla troska zelenej stolice, je to normálne?

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Stolica

01.12.2021 15:10

Dobrý den, pokud to bylo jednorázové a není stolice zelená stále, nemělo by se jednat o nic vážného.

Lulu Ľudmila Seewald

Očkovanie deti

20.11.2021 17:36

Dobrý deň,chcem sa spýtať,mám 13rocnu dcéru a 17 ročného syna ktorý má problém s vysokým tlakom ,žijem v Rakúsku a potrebujem ich dať očkovať ,viete mi poradiť aká vakcínu by bola naj..... ďakujem veľmi pekne za info.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Očkovanie deti

22.11.2021 16:17

Dobrý den, jestli myslíte vakcínu proti Covidu, tak nevím, jak je to v Rakousku, ale u nás v ČR je schváleno zatím jen očkování vakcínou Comirnaty= Pfizer - a je to schválené pro děti od 12ti let. Od 18ti let se mohou očkovat vakcínou Comirnaty =Pfizer, Moderna, Astrazeneca, nebo vakcínou od firmy Janssen.

Nikola

18.11.2021 09:19

Dobrý den, mam 3 mesačne bábätko a chcela by som sa opýtať ci je normálne ked si bábätko pyta papať každé dve hodiny sme na umelom mliecku a skúšali sme uz bebu comfort stoho mliečka dosť zvracal potom sme skúsila beba ÁR stoho mliečka ho zapieklo potom nám dr. Poradila aby som mu dala 50ml beba comfort a 50ml Beba ár ale nepomohlo ďalej sme vyskúšali sunar stoho ho tiez zapieklo ďalšie mliecko ktoré sme vyskúšali bolo kendamil stoho mliečka dosť grckal a začal si pýtať papať každé dve hodiny ďalej sme vyskúšali nutrilon ÁR stoho ho tiez zapieklo a teraz papame francelait a stoho tiez dosť grcka a pyta si papať každé dve hodiny a ja uz neviem co mu mam dať. Vopred ďakujem za odpoved

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

22.11.2021 16:08

Dobrý den, zkusila bych se vrátit k Beba AR, popř. můžete zkusit nutrilon, ale opět ho to může více stavět. Bylo by dobré po změně mléka vydržet alespoň týden na něm, než byste měnila dále. A pokud možno neměnit mléko moc často. Vzhledem k tomu, že po něm dost zvrací, může mít pak hlad už po 2 hodinách. Po mléku ho nechte dostatečně odříhnout a záleží také jaké dáváte dávky mléka. Je lepší mu dávat dávku např. i menší, ale každé 3 hod., i v noci, než vyšší dávku a méněkrát za den.

1 2 3 4 5 10 14 18

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám