Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Nikoleta Mihalkova

Novorodenec

28.05.2021 11:28

Dobry den chcela by som sa opytat este mozem nahradit biogaia na coliprev kvapky ? Dakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Novorodenec

08.06.2021 23:39

Dobrý den, můžete, ale nejspíš to nebude mít efekt. Každé z uvedených má úplně jiné složení. Biogaia obsahuje probiotika, ale Coliprev pouze laktázu, ale žádná probiotika. Pokud chcete změnit na jiná probiotika, tak např. na Lactobacilky.

Nikoleta Mihalkova

Novorodenec

28.05.2021 07:54

Dobry den chcela by som sa opytat maly bude mat v nedelu 4 tyzdne a davam mu do mliecka aj espumisan umelw mlieko nutrilon 1 a 3 den je co nekakal co by ste odporucili zmenit mlieko . Dakujem pekne

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Novorodenec

08.06.2021 23:43

Dobrý den, nejspíš již to není aktuální, ale pokud nekakal 3 dny, tak ho zkuste spíše častěji pokládat i na bříško, proveďte mu masáže bříška po směru hodinových ručiček, noste ho v tzv. "klubíčku". Se změnou mléka ještě vydržte.

Simona Compel

Monitor dychu

27.05.2021 02:58

Dobry den, mam 7 tyzdnoveho syna a minulu noc nam zacal pipat monitor dychu, len par minut pred pipanim sa maly hybal normalne. Ked monitor zapipal vyskocili sme z postele a s malym v postielke triasli, po par sekundach sa zobudil a otvoril oci . Hrozne sme sa zlakli a ja si neviem predstavit, ze este niekedy zaspim. Je mozne, ze to bol nejaky falosny poplach ? Podlozku mam umiestnenu pod klinovym vankusom na ktorom syn spi. Dieta je donosene, porodna vaha 3370g.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Monitor dychu

08.06.2021 23:29

Dobrý den, mohlo jít o falešný poplach, ale i nemuselo. Pro jistotu zkontrolujte ještě 1x umístění monitoru dechu, zda podložka není někde ve vzduchu, zda dostatečně přiléhá, u klínů to někdy může dělat. Zkuste na pár dní klín zcela odstranit, popř. umístěte monitor dechu přímo pod prostěradlo pod syna.

Andrea Naseri

Patogenne baktérie v stolici

26.05.2021 13:14

Dobrý deň. Môj syn má od narodenia bolesti brucha a koliky. Zistili mu patogenné baktérie v stolici. Ecoli-Bakteria, Klebsiella species, enterobakter species, candida albicans. Čo by mu mohlo pomôcť? Stačia len probiotika? Alebo su ma to aj nejaké lieky? Ďakujem za odpoveď.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Patogenne baktérie v stolici

08.06.2021 23:24

Dobrý den, měla by pomoci probiotika a kojení, pokud kojíte?

Nikola

Fľak na koži

24.05.2021 23:31

Dobrý deň, 15 mesačny syn sa zobudil s veľmi nepeknou akoby vyrazkou na líci. Mal to až také mokvaste, preliecili sme mu to, vysusili sme. Urobila sa chrasta a po vyše týždni odpadla. Stále mu tam ostal ružový fľak. Nesvrbelo ho to. Neviete mi poradiť niečo, s čím by sa ten fliačik odstránil?? Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Fľak na koži

25.05.2021 13:44

Dobrý den, můžete promašťovat např. bepantenem. Ale velmi pravděpodobně by měl postupně zmizet sám, pokud by přetrvával dále, doporučuji Vám zkontaktovat pediatra Vašeho syna popř. kožního lékaře.

1 5 7 8 9 10 11 12 13 14 18

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám