Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Tatiana Slepcikova

Alergia

17.04.2021 07:39

Dobrý deň potrebovala by som radu,môj syn má 2 mesiace je alergický na mlieko Hipp Comfort,objavili sa na jeho cemene hlavičky žlté šupiny dosť nepríjemné zapachajuce prosím vás vedela by ste mi poradiť aké mlieko je v takomto prípade najlepšie pre jeho konzumáciu vhodné? A ako sa zbaviť tích šupin?

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Alergia

20.04.2021 21:36

Dobrý den, nevím z čeho usuzujete, že má Váš syn alergii na mléko Hipp? Žluté šupiny ve vlasech s alergií nesouvisí, ale jde o seboroickou dermatitidu, která je u kojenců poměrně častá. Můžete použít buď např. Linolu šampon nebo Linolu fett olbäd. Po vykoupání mu vyčesat šupiny ještě z vlhké pokožky hlavy dětským speciálním hřebenem s měkkými štětinami. Pokud by to nepomáhalo, zkonzultujte synův stav s jeho pediatrem.

Nikila

Hnačka a vracanie

14.04.2021 09:46

Dobrý deň. Hcem sa opýtať moje dieťa trápi hnačka a vracanie ale len o polnoci v tu istú hodinu o 2:00 presne na čas sa to začína bolesti nemá žiadne a ani horúčky co to môže byť už som unavená doktorka jej spravila vyšetrenie a všetko mala v poriadku

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Hnačka a vracanie

20.04.2021 21:18

Dobrý den, nevím, jak máte staré dítě a proč zrovna jen v tuto hodinu zvrací a má průjem. Záleží také, jak dlouho to již trvá. Zkuste sledovat, proč se to děje, kdy má poslední jídlo a pití, co jí k večeři i během dne. Pokud to bude přetrvávat, bylo by vhodné se spojit s Vaší pediatričkou a nechat dceru opětovně vyšetřit, popř. i poslat např. na UZ břicha, atd.

Martina

Ranný kašeľ

10.04.2021 13:46

Dobrý deň, potrebovala by som sa opýtať moja dcéra má 2 roky aj 3 mesiace a mesiac stále kašle ráno len kašeľ ma taky že sem tam vykasliava hlieny a niekedy nevykašle nič . Riešili sme to aj s pani doktorkou ale tá nám dala len mucosolvan a fenistil no po 10 dňoch to bolo stále to isté. Kašle má len ráno maximálne do 10. Každý deň, dýcha čisto teploty nemá nádchu Nemá. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď .

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Ranný kašeľ

11.04.2021 20:59

Dobrý den, může jít i o projevy alergie, je možné nabrat specifické IgE protilátky cestou PLDD a event. se objednat na alergologii.

Lucia

08.04.2021 07:01

Dobry den s cim mozu suvisiet teploty dcerka ma 6 mesiacov a uz nas trapia teploty 4 dni boli sme na pohotovosti ze jej nic nie . Moc ma v poriadku CRP test vysiel nizky . Alebo ake vysetrenie este urobit ak budu teploty pretrvavat.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

11.04.2021 20:56

Dobrý den, pokud by teploty stále přetrvávaly, tak určitě ihned zítra vyšetření u PLDD včetně dalšího CRP a nechat provést i rentgen plic k vyloučení zápalu plic, popř. zopakovat vyšetření moči. Event. vyšetření na Covid 19, popř. pokud dcera Covid prodělala, tak specifické odběry k vyloučení PIMS.

Jana

Enterococcus faecalis

05.03.2021 17:54

Dobrý deň, chcem sa opýtať, máme doma 2 mesačne bábätko, už asi mesiac nás trápia hlieny, ktorých sa nemôžeme zbaviť. Už druhýkrát sme mali boľavé uška. Po pôrode pri výtere z uška vyšiel nález Enterococcus faecalis, no žiadne ATB sme nedostali. Môže to mať súvislosť so súčasným pretrvávajúcim stavom? Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Enterococcus faecalis

10.03.2021 22:31

Dobrý den, některé děti bohužel trpí na hleny a záněty středouší více než jiné, ale velmi pravděpodobně to nemá souvislost s kultivací Enterokoka z ucha při porodu.

1 5 9 10 11 12 13 14 15 18

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám