Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Žaneta Kováčová

Horucka

24.02.2021 18:36

Dobrý pri akej teplote môžem podať čipku .. dcéraa má 6 mesiacov

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Horucka

25.02.2021 09:21

Dobrý den, pokud měříte teplotu rektálně(v zadečku), tak při teplotě nad 38,0st.C po odečtu.(Tzn. to, co Vám naměří teploměr a od toho odečtete 0,5st.C - např. teploměr Vám naměří 38,5, odečtete 0,5 st.C, vyjde Vám 38st.C).

Veronika Múdra

Uhryznutie psom

18.02.2021 19:15

Moje 19 mesačné dieťa pohrýzol pes do pery, možno ani nie pohrýzol ale poskriabal so zubami. Ma tam malú červenú ranku. Umyli sme to s vodou a vydenzifikovali. Ako máme ďalej postupovať? Pes je vraj očkovany, nehrozí nič nasemu dieťatku? Ďakujem za odpoveď

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Uhryznutie psom

19.02.2021 09:18

Dobrý den, doporučuji co nejdříve navštívit chirurgii, aby dítě viděl chirurg a rozhodl o dalším postupu dle charakteru rány. Je možné, že bude nutno nasadit antibiotika vzhledem k možnosti rozvoje infekce. Je důležité, aby měla dcera všechna řádná očkování. Pokud nemá, je třeba ji co nejdříve naočkovat, hlavně proti tetanu. Ohledně psa,pokud je řádně očkovaný, neměl by být problém, pokud ale máte jakékoli pochybnosti ohledně očkování psa, je lepší ho nechat vyšetřit na veterině.

Lenka

15.02.2021 13:39

Dobrý deň, Chcem sa opýtať či nasledujúce info k pôrodu hodnotite ako bezproblémový čo sa týka dieťatka a nie je nebezpečný pre jeho mentálny vývoj vzhľadom k nedostatku kyslíka v úvode PV číra, pupocnik 1x tesne okolo krku, po vybavení krátka apnoe pauza, subcyanoticky, taktilne stimulovany, kričí.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

19.02.2021 08:31

Dobrý den, lepší je hodnocení dle Apgar skóre, ale dle Vašeho popisu by mělo být miminko zcela v pořádku.I vzhledem k tomu,že stačila pouze taktilní stimulace a netrvala apnoe delší dobu.

Martina Sabelová

28.01.2021 11:52

Syn má 2,5 roka a na čele sa mu vyhodili také vyrážky po tele to nemá iba na jednom mieste nesvrbi ho to ani teplota nebola vyzerá to také drobné pľuzgieriky z ktorých nič nejde

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

29.01.2021 22:38

Bohužel se nyní nemůžu vyjádřit dle popisu, co by to mohlo být. Zkuste pozorovat, zda se budou během následujících dní objevovat další puchýřky i na dalších místech těla, včetně plosek nohou i na dlaních, nebo i na sliznicích např. dutiny ústní., nebo ve vlasaté části hlavy., nebo zda začnou svědit. Pokud by se exantém zhoršoval, doporučuji domluvit se na vyšetření u pediatra.

Michaela Rigová

Teplota

27.01.2021 17:56

Merala som malému teplotu zo zadočku a ukázalo my 37.5 teraz neviem ci ma horúčku alebo nie

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Teplota

29.01.2021 22:32

Dobrý den, pokud jste naměřila v zadečku 37,5 a neodečetla jste 0,5 st.C, tak po odečtu to je 37,0, což je normální teplota. Pokud by to bylo již po odečtu, tak se jedná pouze o zvýšenou teplotu, ne o horečku. Nemusí to nic znamenat, ale může se teplota i dále zvyšovat, proto doporučuji syna sledovat a přeměřit teplotu dle stavu znovu. Léky na snížení horečky není třeba do 38st.C (měřené rektálně po odečtu) podávat.

1 5 10 11 12 13 14 15 16 18

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám