Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Emília Dobrotová

Nervové krce

17.09.2021 15:33

Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o radu mám predcasniatko momentálne 3,5 mesiaca bio 2 korigo začína sa nám diať že malý má kŕče v končatinách a z pravidla pri Tom omodrie... Potom prichádza plač. Deje sa to keď ho položím alebo rýchlo zmením polohu dnes sa to prvý krát stalo aj keď bol na rukách ... Viete mi poradiť čo to môže byť? Na neurológiu chodíme. Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Nervové krce

18.09.2021 16:26

Dobrý den, pokud má křeče v končetinách a zároveň u toho promodrá, bylo by vhodné, aby byl co nejdříve vyšetřen lékařem, proto Vám doporučuji sjet na pohotovost. Nemusí jít jen o neurologický problém, ale i o problém spojený se srdcem, popř. s plícemi.

Katarína Hitzingerová

Vyrážky na semeníkoch u bábätka

17.09.2021 12:49

Dobrý deň pani doktorka. Neviem sa dovolať nášmu pediatrovi za radu, tak prosím Vás keď budete mať čas. Máme 7 mesačného chlapčeka a už cca 4- 5 dní má vyhádzané vajká. Dávali sme mu sudokrém, ale asi nepomohlo. Aj nahrubo. Čo by ste nám poradili prosím? Teplota ani soplík nie je. Neškrabe si to, len si chytá vajká keď ho prebaľujeme. Keď sa hrá ani nevie o tom.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Vyrážky na semeníkoch u bábätka

18.09.2021 16:21

Dobrý den, je možné, že je hodně opruzený, zkuste ho sprchovat jen vodou, při přebalování místo používání vlhčených ubrousků, nepoužívejte žádnou kosmetiku, ani dětskou po nějakou dobu. Nechte ho nějakou dobu bez plínky vyvětrat. Popř. zkuste namazat rybilkou. Pokud by přetrvávalo, zkonzultujte s pediatrem Vašeho syna. Je možné, že bude potřeba i protibakteriální mast.

Lucia

13.09.2021 22:55

Dobrý deň, prosím vás poraďte mi aké um číslo 3, od 1.roka mam dávať bábätku? Co mi odporúčate akú značku, chcem pre babo len to najlepšie, ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď:

14.09.2021 22:10

Dobrý den, od roka dejte číslo 3 - např. Nutrilon, Hami nebo Bebu - mají srovnatelné složení. Resp. Hami není značeno trojkou, ale od ukonč. 12. měsíce věku.

Nikoleta Mihalkova

Stolica

30.08.2021 13:48

Dobry den mozem sa spytat Beba Comfort je dietne mlieko , a moze mat syncek 3mesiace od neho zelenu stolicu . Dakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Stolica

03.09.2021 12:15

Dobrý den, přechodně může mít zelenou stolici, úplně by jí asi neměl mít 3 měsíce plně zelenou, měla by tam být občas trochu změna. Záleží také na tom, zda prospívá, zda netrpí na koliky. Zda nemá ve stolici např. hlen. Jinak beba comfort není dietní mléko. Nemá naštěpenou ani částečně ani zcela bílkovinu kravského mléka. Doporučuji zkonzultovat s pediatrem Vašeho syna.

Anna Sivakova

Degan a Helicid i.v. a dojcenie

22.08.2021 07:35

Dobrý deň, v nad ránom mi intravenozne podali 1ampl Degan a 400mg Helicid. Dcérka má 11 mesiacov, môžem pokračovať v dojčení? Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Degan a Helicid i.v. a dojcenie

23.08.2021 09:37

Dobrý den, pokud Vám podali Degan jednorázově a dále již nebudou podávat, tak můžete dcerku nakojit cca po 72 hodinách od aplikace, tam už by měla být většina látky z těla vyeliminována. Pokud byste dostala Degan opakovaně, nedoporučuje se při něm kojit, dostává se do mat. mléka a může mít nežádoucí účinky na dceru. Helicid při kojení nevadí.

1 8 15 16 17 18 19 20 21 23 30

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám