Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Stanislava Fabisová

monitor dychu

22.09.2021 10:06

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, do koľkých mesiacov odporúčate používať monitor dychu. Lekárka mi odporučila pre moje 7-mesačné dieťatko už nepoužívať. Keďže maličká sa už pohybuje po postieľke aj v spánku hore-dole, častokrát dôjde k falošnému alarmu. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň prajem.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: monitor dychu

22.09.2021 23:36

Monitor se obecně doporučuje používat až do 1 roku věku. Já osobně bych Vám doporučila, pokud je dcera zdravá, narozená v termínu, resp. pokud byla donošená(porod v 38.-40.týdnu), nemá žádná přidružená onemocnění a tím, že píšete, že je hodně pohyblivá, tak v podstatě postupně přestat používat již nyní z hlediska toho, že Vám z podložky stejně odleze popř. se odvalí a monitor poté alarmuje, ale jen proto, že dcera se na monitoru nenachází. Ale záleží to na Vás.

Soňa Tomašechová

bolesť hlavy u 3 ročného dieťaťa

20.09.2021 08:14

Dobrý deň, môj trojročný syn sa pomerne často začal sťažovať na bolesť hlavy. Dnes túto bolesť sprevádzalo i zvracanie. Je to normálne? Aké vyšetrenia by mal podstúpiť?

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: bolesť hlavy u 3 ročného dieťaťa

22.09.2021 23:31

Dobrý den, 3leté děti si většinou nestěžují na bolest hlavy, pokud zrovna nejsou v akutním infektu. Doporučuji Vám nechat syna vyšetřit Vaším pediatrem, dle klinického vyšetření Vás dále nasměruje event. k vyšetření dětským neurologem.

Katarina Pekova

Uzlina

19.09.2021 20:30

Dobry vecer, dcerka (7) ma zvacsenu uzlinu na krku, ktora je na dotyk bolestiva. Neboli ju vsak ani hrdlo a ziadne zdravotne problemy nema, opuch je aj vidno. Poposim info v com moze byt problem. Dakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Uzlina

22.09.2021 23:29

Dobrý den, může jít i o zánět v místě uzliny, popř. v blízkosti uzliny. Doporučuji dceru nechat vyšetřit pediatrem popř. na ORL + ultrazvuk uzliny.

Emília Dobrotová

Nervové krce

17.09.2021 15:33

Dobrý deň chcela by som vás poprosiť o radu mám predcasniatko momentálne 3,5 mesiaca bio 2 korigo začína sa nám diať že malý má kŕče v končatinách a z pravidla pri Tom omodrie... Potom prichádza plač. Deje sa to keď ho položím alebo rýchlo zmením polohu dnes sa to prvý krát stalo aj keď bol na rukách ... Viete mi poradiť čo to môže byť? Na neurológiu chodíme. Ďakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Nervové krce

18.09.2021 16:26

Dobrý den, pokud má křeče v končetinách a zároveň u toho promodrá, bylo by vhodné, aby byl co nejdříve vyšetřen lékařem, proto Vám doporučuji sjet na pohotovost. Nemusí jít jen o neurologický problém, ale i o problém spojený se srdcem, popř. s plícemi.

Katarína Hitzingerová

Vyrážky na semeníkoch u bábätka

17.09.2021 12:49

Dobrý deň pani doktorka. Neviem sa dovolať nášmu pediatrovi za radu, tak prosím Vás keď budete mať čas. Máme 7 mesačného chlapčeka a už cca 4- 5 dní má vyhádzané vajká. Dávali sme mu sudokrém, ale asi nepomohlo. Aj nahrubo. Čo by ste nám poradili prosím? Teplota ani soplík nie je. Neškrabe si to, len si chytá vajká keď ho prebaľujeme. Keď sa hrá ani nevie o tom.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Vyrážky na semeníkoch u bábätka

18.09.2021 16:21

Dobrý den, je možné, že je hodně opruzený, zkuste ho sprchovat jen vodou, při přebalování místo používání vlhčených ubrousků, nepoužívejte žádnou kosmetiku, ani dětskou po nějakou dobu. Nechte ho nějakou dobu bez plínky vyvětrat. Popř. zkuste namazat rybilkou. Pokud by přetrvávalo, zkonzultujte s pediatrem Vašeho syna. Je možné, že bude potřeba i protibakteriální mast.

1 2 3 4 5 8 12 15

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám