Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Lekárka online

Pokiaľ si nie ste istí čímkoľvek, čo sa týka starostlivosti o bábätko, neváhajte sa poradiť s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Otázky môžete vkladať online.

Vložiť otázku


*


*

Polia označené * sú povinné
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a voľného pohybu osobných údajov, v platnom znení a podmienkami poradne.

Peťa

Obvod

10.02.2022 20:33

Dobrý deň, synček má 6 mesiacov a dva týždne. má 77cm 10 kg, pretáča sa na bruško, z bruska na chrbát, pivotuje a začína sa plaziť. Obvod hlavy má 45cm. Je zo v poriadku? Naša pediatrička tvrdí že je úplne v poriadku.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Obvod

13.02.2022 10:35

Dobrý den, psychomotoricky je zcela v pořádku, je vyšší a zároveň má větší obvod hlavy, ale vzhledem k výšce je to normální, velikostně je tak na roční dítě, ale nejspíš jste oba s manželem, popř. pokud je manžel/ přítel vysoký, může být po něm.

Alex

Neustále opakujúce sa podkožné akné

09.02.2022 12:18

Dobrý deň, vždy pred začiatkom menštruácie sa mi spraví na rovnakom mieste (na brade) podkožné akné, čo je len bolestivá hrčka. Furt sa mi to zapaluje a neviem sa toho zbaviť. Vedeli by ste mi poradiť ako zabraniť opakujucemu sa vzniku tejto vyrážky lebo sa bojím že sa mi z toho vytvara už aj jazvička. Za odpoved dakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Neustále opakujúce sa podkožné akné

13.02.2022 10:32

Dobrý den, před menstruací bohužel zcela normální jev, daný hormonálními změnami. Zkuste používat pravidelně přípravky na aknozní pleť, hlavně z hlediska čištění.

Renata Bystricka

Ockovanie

07.02.2022 09:58

Dobrý deň. Je očkovanie proti zltacke povinné?A ak áno v ktorom roku sa s očkovaním začalo? Syn je ročník 1996.Dakujem

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Ockovanie

13.02.2022 10:29

Dobrý den, v ČR je povinné očkování proti žloutence typu B a je součástí hexavakcíny - dříve hexacima, nyní infanrix hexa. Začalo se očkovat v roce 2001 - u kojenců a zároveň se doočkovávali všichni 11tiletí v té době vakcínou Engerix.

Martina

Covid

06.02.2022 10:24

Dobrý deň .boli sme v karanténe.uz je to 5 dní len dcéra 14 má stále pozitívny test AG.moze už ísť zajtra do školy keď nemá už žiadne príznaky? Ďakujem za odpoveď.

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Covid

13.02.2022 10:25

Dobrý den, antigenní test může přetrvávat pozitivní déle, měla by být alespoň 2 dny zcela bezpříznaková, tzn. mimojiné i zcela bez rýmy, pokud ještě nějakou rýmu má, nechala bych ji ještě doma nějakou dobu.

Kristína

Kašel.a zvracanie

05.02.2022 22:25

Dobrý deň. Môj 3 ročný syn, je chorý už druhý týždeň. Kašle, Upchatý nos, posledné dva dni ku večeru začne tak kašľať dusivo ze ho napína z toho.. Môžete mi poradiť ako to mam liečiť

Zobraziť odpoveď Skryť odpoveď

Lékař
Lekárka

Odpoveď: Kašel.a zvracanie

13.02.2022 10:19

Dobrý den, zvlhčete vzduch, dejte více pod hlavu, hodně vyvětrat, pokud máte možnost inhalovat, inhalujte např. vincentku, do nosu mořskou vodu a na noc nosní kapky, na noc na kašel 1/2 tbl. dithiadenu, pokud máte, dostatek tekutin, a na noc ještě stoptussin, přes den dejte sinupret. Pokud by se nelepšilo, nechte ho vyšetřit u Vašeho pediatra.

1 2 3 4 5 6 7 8 16 23 30

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Názory rodičov

Zistite, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám