Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Názory rodičov a lekárov

Prečítajte si, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny a aký názor majú na používanie monitoru lekári.

$item->image_small_title

Názory rodičov

Najprínosnejšia je praktická skúsenosť. Prečítajte si, aké skúsenosti majú ostatní rodičia s monitorom dychu Nanny, a presvedčte sa, že ponúka nielen pokojný spánok, ale skutočne už mnoho detí zachránil.

Zobraziť názory rodičov

$item->image_small_title

Názory lekárov

Nanny je certifikovaný zdravotnícky výrobok, ktorý používa celý rad pôrodníc a ďalších zdravotníckych zariadení. Zoznámte sa s názormi lekárov, ktorí sa o zdravie bábätiek starajú denne.

Zobraziť názory lekárov

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám