Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Nanny je v Japonsku certifikovaná

Dr. Atsuyuki Oota

Monitor dychu Nanny je v Japonsku certifikovaný podľa miestnych noriem ako zdravotnícky prostriedok. Používa sa zhruba v 150 tamojších nemocničných zariadeniach.

Nanny sa využíva hlavne v klinickej praxi

„Každá izba je u nás komfortne vybavená tak, aby tu mamička mohla robiť všetky činnosti – spať, jesť, kúpať sa. Aj pre otecka máme pripravenú pohodlnú pohovku. Pri posteli má mamička pripravený tablet, kde sa môže dozvedieť všetko o starostlivosti o svoje bábätko a zároveň, ako ovládať a používať jednotlivé prístroje a pomôcky v izbe. Máme tu aj monitory dychu Nanny, ktoré používame pre pocit bezpečia mamičky a ako prevenciu Syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa,“ hovorí Dr. Atsuyuki Oota, prednosta Oota Ladies Clinic.

Aj on sa vo svojej nedávnej praxi stretol s niekoľkými prípadmi Syndrómu náhleho úmrtia dieťaťa – v jednom prípade matka opustila dieťa, keď šla vyzdvihnúť staršieho súrodenca k autobusu, v druhom prípade došlo k úmrtiu, keď matka spala na rovnakej posteli so svojím dieťaťom.

„Spanie matiek s deťmi v jednej posteli je v Japonsku veľmi obvyklé, no mladé rodiny sledujú nové trendy a stále častejšie zariaďujú bábätku vlastnú postieľku, čo je pre dieťa najbezpečnejšie,“ dodáva Dr. Oota.

jap_1_400.jpg
jap_2_400.jpg
jap_3_400.jpg
japonsko.jpg

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Opýtať sa lekárky

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Pozrieť sa do slovníka

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Prečítať si časté otázky

foto-hana.png

Kariéra s Nanny

Nanny predávam v Taliansku už 5 rokov a som nadšená. Konečne som skĺbila starostlivosť o rodinu s prácou, ktorá mi prináša radosť.

Hana, mamička a predajca Nanny v Taliansku

Viac o kariére s Nanny