Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Nanny nám zachránila nášho Olivera

Janne Holm
mamička Olivera, Julie a Nikolaja

V roku 2009 pribudol k dvojčatám Nicolajovi a Julii dlho očakávaný braček. „Keď prišiel na svet, nenapadlo nám, akú drámu prežijeme,“ píše mamička Janne.

Prvá zástava dychu

Oliver mal iba tri dni a zrazu prestal dýchať. Našťastie, v tej chvíli neležal v postieľke, ale spal u otca Henninga.

„Manžel zareagoval rýchlo a poskytol synovi prvú pomoc. Ešte pred príjazdom sanitky sa Oliver znovu prebral. Strávil dva dni v nemocnici na pozorovaní, napriek tomu nám lekári nepovedali, v čom mohol byť problém.“

Našli sme monitor dychu Nanny

„Po tejto udalosti sme preskúmali internet. A našli monitor dychu Nanny. Dnes sme za to šťastní, pretože sme tým zachránili nášmu synovi život.

Keď mu bolo šesť týždňov, opäť prestal dýchať. Stalo sa to uprostred noci, s manželom sme spali. Keby nás Nanny nezobudila, teraz už by sme asi Olivera nemali,“ opisuje Janne.

Šťastný koniec

Tento príbeh zachráneného chlapca má zvláštnu dohru, pretože rodičia Olivera sa pre výrobok natoľko nadchli, že sa rozhodli venovať jeho predaju. Stali sa úspešnými distribútormi Nanny v Dánsku. Preto môžu dať len tie najlepšie referencie a vtlačiť predaju osobný príbeh.

„Odporúčame zaobstarať si Nanny už v čase očakávania. Mamička potom môže odchádzať z pôrodnice s pocitom pokoja, že bude jej dieťatko pod dohľadom ihneď po návrate domov. Prvé dni života dieťaťa môžu priniesť nečakané prekvapenia, rovnako ako sa to stalo nám,“ dodáva Janne.

holmovi-1.jpg
holmovi_2.jpg
holmovi.jpg
holmovi_3.jpg

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám