Nanny priamo od výrobcu

Iba u nás kúpou monitoru dychu bábätka prispievate do nemocníc

Narodenie syna beriem rozhodne ako veľký zázrak

Jakub Kovář
reprezentačný hokejový brankár

Narodenie dieťaťa je zázrak a najviac si to uvedomujú čerství rodičia. Rovnaký pocit na vlastnej koži zažil aj dvadsaťosemročný hokejový brankár Jakub Kovář.

Jeho žena mu 21. júna 2016 priviedla na svet v Piesku syna a český reprezentačný brankár sa tak stal prvýkrát otcom. Ich chlapčeka po pôrode okrem úžasných doktorov a sestričiek strážil aj monitor dychu Nanny, ktorý si zaobstarali aj domov, aby ich malý poklad postrážil v spánku.

To najcennejšie na svete

„Narodenie syna beriem ako veľký zázrak a cítil som, že to musím nejako vrátiť,“ hovorí Kovář. Preto sa šiel opýtať primára, ako konkrétne by mohol pôrodnici pomôcť. A dozvedel sa, že na oddelení by veľmi potrebovali monitory dychu Nanny pre všetky bábätká. V píseckej pôrodnici sa ročne totiž narodí vyše 900 detí a mnohé z nich vyžadujú špeciálnu starostlivosť.

Dvanásť nových monitorov dychu

Nápad sa novopečenému oteckovi veľmi páčil a rozhodol sa pôrodnici venovať dvanásť monitorov dychu Nanny ako sponzorský dar. „Nanny tak postráži každé bábätko a ich mamičky môžu byť pokojnejšie. Navyše to aj uľahčí prácu sestričkám na oddelení,“ hovorí Kovář a dodáva: „Hlavne dúfam, že monitory dobre poslúžia, dodajú všetkým pokoj a nebudú musieť ani raz spustiť alarm.“

Kovar 1
Kovar 2
Kovar 3
Kovar 4
Kovar 5

Zdieľaj článok

Lekárka online

Bábätko zle spí alebo ho bolí bruško? Ako mu pomôcť, sa opýtajte mamičky a detskej lekárky MUDr. Lucie Skálovej.

Slovník pojmov

Čo znamená SIDS a čo si predstaviť pod pojmom kalibrácia? Prehľad pojmov, ktoré používame, nájdete tu.

Časté otázky

Zistite, na čo sa najčastejšie pýtajú ostatné mamičky a oteckovia. Dozviete sa všetko o funkciách, inštalácii a použití Nanny.

Buďte overeným predajcom Nanny

Staňte sa súčasťou Nanny Family a ponúknite maminkám unikátny produkt, ktorý im zaistí pokojný spánok a bezpečie pre to najcennejšie- ich dieťa. Dobre vykonanú prácu si vážime a našim partnerom ponúkame podporu a dlhodobý rast.

Vitajte u nás

Staňte sa členom Nanny tímu

Ste maminka, ktorá náš monitor dychu používala pre svoje bábätko alebo sa Vám zdá náš produkt jednoducho skvelý? Chcete si privyrobiť? Ste influencerka a chcete zachrániť život dieťaťa?

Pridajte sa k nám